Ashley Tisdale Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ashley'le Kısa Ama Bir O Kadar Güzel Röpörtaja Ne Dersiniz ?

YazarMesaj
|-Jelibon-|
Admin

Ashley'le Kısa Ama Bir O Kadar Güzel Röpörtaja Ne Dersiniz ? Empty
MesajKonu: Ashley'le Kısa Ama Bir O Kadar Güzel Röpörtaja Ne Dersiniz ?   Ashley'le Kısa Ama Bir O Kadar Güzel Röpörtaja Ne Dersiniz ? Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 3:41 pm

High School Musical'ın güzel yıldızı Ashley Tisdale ile kısa ama bir o kadar eğlenceli bir röpörtaja ne dersiniz? Tabii ki herkes 'Evetttt !' diyecek.Ashley Tisdale'yi kim sevmez ki ?. O zaman siz hayranlarınızın sorduğu sorularla röpörtaja göz atalım:

- Sharpay ve Maddie rolünde kendini bulduğun özelliklerin var mı? Brucee,18

Sharpayle ben tamamen batı doğu gibiyiz diyebilirim. Ancak Maddie'de kendimi buldum bir kaç özellik var. Bunlarda arkadaş canlısı,ve çok konuşuyor olması. Arkadaşlarım çok iyi kalplisin derler bu özellikte beni anlatıyor !

- Jared Murillo ile ilişkin nasıl gidiyor ? Amy,14

Jared'le gayet seviyeli ve yolunda giden bir ilişkim var. Jared'i çok seviyorum ancak özel hayatımı dile getirmek istemiyorum. Ünümü zedeleyeceğini düşünüyorum çünkü.

- Jared Murillo ile nasıl tanıştınız ve seni ilk sevdiğini nasıl ve nerde söyledi? Lucas, 13

Jared'le 2004'ten beri beraberiz. Baya bir zaman olmuş! Jared beni ilk TV'de görmüş ve beni kafasına takmış o zamanlar. Karşıma bir gülle çıktı. Ben ilk önce şaşırdım doğal olarak. Ancak Jared gibi saf ve temiz kalpli bir insanla beraber olmak kim istemez ki ?!

-Senin için dış görünüş önemli midir ? Maria,17

Asla dış görünüş önemli değildir. Yani benim için! Dış görünüş gelip geçicidir. Ancak iç güzellik tamamen kalıcıdır.

- Neden bu kadar güzelsin ? Olesia,12

Teşekkür ederim. Tanrı vergisi (gülüyor).

-Zac Efron'la bir ilişkin var mı? Frankie,14

Asla! Zac benim çok iyi arkadaşım ama sadece arkadaşım !

-Hamile olduğun dedikoduları hakkında ne diyeceksin? Paul,15

Hamile olmam doğru olabilir mi sizce ? Ben hayranlarımı asla böyle bir hüzüne uğratmam. Zaten benim kafam basmıyor mu ki böyle bir aptallık yapacağım ? Bu haberlere gülüp geçiyorum sadece.

ALINTI !
http://ashleytisdale.5forum.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley'i Ne Kadar Tanıyorsunuz??